Sledovat film
Hana a její sestry
online

Film Hana a její sestry
  Trailer k filmu Hana a její sestry Trailer
Přehrajte si film Hana a její sestry online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Každá rodina má svá tajemství, některá přinášejí hořkost a bolest.
Na osudech Hany, April a Lee, tří sester z newyorské umělecké rodiny, jejich manželů, rodičů, druhů a přátel, rozehrává známý americký filmař Woody Allen důmyslnou "koláž", složenou ze svých oblíbených témat, jimiž jsou láska, smrt a smysl života. Komediálně laděný příběh, který začíná při slavnostní večeři u příležitosti Dne díkuvzdání, se odehrává v průběhu jednoho roku. Jeho tvůrce měl při psaní scénáře a samotné realizaci neobyčejně šťastnou ruku, protože vytvořil jeden ze svých nejpůsobivějších filmů. Hlásí se při tom k bohatému odkazu americké kinematografie, například citacemi snímků bratří Marxů, prvky situačního humoru či salonních komedií Neila Simona.

Originální název:

Hannah and Her Sisters

Režie: Woody Allen
Hrají a postavy: Barbara Hersheyová (Lee), Carrie Fisherová (April), Michael Caine (Elliot), Mia Farrowová (Hannah), Dianne Wiestová (Holly), Maureen O'Sullivanová (Norma)
Země: USA
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 78 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська