Sledovat film Spy Game online

Přehrajte si film Spy Game online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Spy Game na !
  Trailer k filmu Spy Game   Sledovat Spy Game online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Tony Scott
Hrají a postavy:
Robert Redford (Nathan Muir), Brad Pitt (Tom Bishop), Catherine McCormacková (Elizabeth Hadleyová), Stephen Dillane (Charles Harker), Larry Bryggman (Troy Folger), Marianne Jean-Baptisteová (Gladys Jennipová)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Robert Redford jako veterán výzvědných služeb, který se pustí do riskantní hry proti vlastním lidem, aby zachránil život svého kolegy.

Píše se rok 1991 a veterán CIA, agent Nathan Muir je poslední den ve službě. Zbývá jen zabalit, rozloučit se a odejít do penze. Jenže telefonát z Hong Kongu, který ho probudí, zásadně změní chod nejbližších 24 hodin. Nathan se z něj doví, že jeho někdejší chráněnec, žák a spolupracovník Tom Bishop se dostal do vážných problémů. Ocitl se v čínském vězení, je obviněn ze špionáže a hrozí mu smrt. V obavách z mezinárodního incidentu od něj dává CIA ruce pryč. Tomova záchrana představuje pro USA příliš velké riziko. Vše tedy závisí na Muirovi, který od začátku tuší, jak k incidentu došlo a navíc si je vědom, že nové vedení CIA odsunulo "lidi ze staré školy" na vedlejší kolej. Dostat se k potřeným informacím a přelstít organizaci, pro níž tak dlouho a obětavě pracoval je úkol nad jiné těžký.
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski