Sledovat film Con Air online

Přehrajte si film Con Air online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1340 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Con Air
  Trailer k filmu Con Air   Sledovat Con Air online
Žánr:
Akční, Thriller
Režie:
Simon West
Hrají a postavy:
Nicolas Cage (Cameron Poe), Colm Meaney, John Cusack (U.S. Marshal Vince Larkin), Mykelti Williamson (Baby-O O'Dell), Nick Chinlund (William Bedford), John Malkovich (Cyrus Grissom)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Už na zemi byli smrtelně nebezpeční. A teď dostali křídla ! Nicolas Cage v akční podívané.

Prožijete ten nejnebezpečnější let, o jakém se vám nezdálo ani v nejděsivějším snu. Průzkumník americké armády Cameron Poe, odsouzený na osm let za úmyslné zabití, se těší na shledání se svojí manželkou a dcerkou, která se narodila až po jeho zatčení. V den svého propuštění na svobodu se ocitne ve vězeňském letounu spolu s nejhoršími zločinci. Ti se pod vedením inteligentního, leč psychopatického vraha Grissoma, přezdívaného Cyrus Virus pokusí o hromadný útěk. Cameron, považovaný trestanci za spojence, je jediným mužem na palubě, který může akci zabránit. Podaří se mu navázat spojení s policistou Larkinem, ale souboj s vyvrheli toho nejhrubšího zrna musí podstoupit jen on sám!
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski