Sledovat film 60 sekund online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film 60 sekund
  Trailer k filmu 60 sekund   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Thriller
Režie:
Dominic Sena
Hrají a postavy:
Nicolas Cage (Randall Rains), Giovanni Ribisi (Kip Raines), Angelina Jolieová (Sara Waylandová), T.J. Cross (Mirror Man), William Lee Scott (Toby), Scott Caan (Tumbler)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Dokážete pro záchranu života svého bratra ukrást padesát luxusních aut během jediné noci?

Legenda mezi zloději aut Randall "Memphis" Raines, který už šest let seká dobrotu si myslel, že s kriminální kariérou navždy skončil. Pak ale dostane zakázku, kterou nemůže odmítnout: buď vezme šílený kšeft, nebo si jeho bratra najde místní šéf podsvětí a stáhne z něj kůži. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších!
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski