Film
60 sekund

Film 60 sekund
  Trailer k filmu 60 sekund Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Dokážete pro záchranu života svého bratra ukrást padesát luxusních aut během jediné noci?
Legenda mezi zloději aut Randall "Memphis" Raines, který už šest let seká dobrotu si myslel, že s kriminální kariérou navždy skončil. Pak ale dostane zakázku, kterou nemůže odmítnout: buď vezme šílený kšeft, nebo si jeho bratra najde místní šéf podsvětí a stáhne z něj kůži. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších!

Žánr: Thriller, Akční, Krimi
Režie: Dominic Sena
Hrají a postavy: Nicolas Cage (Randall Rains), Giovanni Ribisi (Kip Raines), Angelina Jolieová (Sara Waylandová), T.J. Cross (Mirror Man), William Lee Scott (Toby), Scott Caan (Tumbler)
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 67 %
Vysíláno na: Nova
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська