Sledovat film Spartakus online

Přehrajte si film Spartakus online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Spartakus online
Žánr:
akční, drama
Režie:
Robert Dornhelm
Hrají:
Goran Visnjic (Spartacus), Alan Bates (Antonius Agrippa), Angus Macfadyen (Marcus Crassus), Rhona Mitraová (Varinia), Ian McNeice (Lentulus Batiatus), James Frain (David)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Dvoudílná televizní adaptace slavného příběhu o vzpouře otroků ve starém Římě, o touze po svobodě, o lásce, zradě a osudu.

Nové velkolepé zpracování proslulého románu Howarda Fasta Spartakus vypráví příběh statečného muže, který upadl do otroctví a ve starověkém Římě byl vycvičen jako gladiátor pro boj v aréně. Spartakus se však nikdy nevzdal touhy po svobodě a jako rozený vůdce se postavil do čela vzpoury, která se rychle rozšířila po celé říši. Armáda otroků zamířila směrem na jih k moři, protože muži se chtěli vrátit domů. V římském senátu se však tato smělá revolta stává politickou zbraní a zejména Agrippa chce využít příležitosti a podpořit své vladařské ambice. Odhodlaný Spartakus se však nehodlá stát politickou loutkou a už ho nemůže nic zastavit. Pokračuje ve své cestě, aby vybojoval svobodu nejen pro sebe, ale i pro všechny své druhy, a naplnil svůj osud.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
Prima Cool

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.