Sledovat film Smím prosit? online

Přehrajte si film Smím prosit? online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Komedie, Romantický Smím prosit? na !
  Trailer k filmu Smím prosit?   Sledovat Smím prosit? online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Peter Chelsom
Hrají a postavy:
Richard Gere (John Clark), Jennifer Lopezová (Paulina), Susan Sarandonová (Beverly Clarková), Lisa Ann Walterová (Bobbie), Stanley Tucci (Link), Anita Gilletteová (slečna Mitziová)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Pojďte si zatančit.

Chicagský úředník John Clark má téměř perfektní život. Miluje svoji půvabnou ženu, vybudoval si úspěšnou kariéru a vychoval dvě skvělé děti. Ale přece ... pracovní dny běží ve stejné rutinně a rodina je většinou příliš zaneprázdněná, aby trávila čas pohromadě, a změnit to není snadné. Někdy se John diví, jestli je to skutečně tak; až jeden večer udělá překvapivé rozhodnutí - aby blíže poznal záhadnou dívku, která se na něj každý den dívá z okna tanečního studia Miss Mitzi, vystoupí z vlaku a zapíše se na hodiny tance, aniž by se někomu s tím svěřil. Najednou se John ocitá ve zcela jiném světě - světě pohybu, hudby a vášně. Zatímco se John tajně připravuje na největší chicagskou taneční soutěž, jeho podivné chování přiměje Beverly si najmout detektiva - podezírá Johna z milostné nevěry. Jakmile se však tento vážný muž začne doslova vznášet na tanečním parketu, jeho celý život a manželství se změní.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski