Sledovat film Slečna matinka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Slečna matinka
  Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Hudba & Umění, Komedie, Muzikály
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Věra Ferbasová (Bozenka Smolíková), Jindra Hermanová (Slovak žena), Theodor Pištěk (Jan Marten, otec), Jindřich Plachta (Rafael Klucina), Stanislav Strnad (Big John - Jan Marten), Světla Svozilová (Maruska Martenová)
Scénář:
Vladimír Slavínský, Jára Benés
Země:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
Komedie plná převleků a záměn, ve které jde nejen o lásku, ale také o padesát tisíc korun odměny.

Odměnu nabízí majitel módního závodu Klučina jako součást neobvyklé reklamní kampaně. Ta spočívá v talentu manekýnky Boženky Smolíkové k dokonalým převlekům, která má čtrnáct dnů v modelových šatech jezdit po republice a kdo ji pozná, vyhraje. Lásku hledá nejen Boženka, která má poměrně jasnou představu jak by měla vypadat, ale také automobilový závodník Jan Marten zvaný Big John, který Boženku potká v horském hotelu v Krkonoších a omylem ji považuje za novou manželku svého otce, továrníka Martena.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko