Film Madla zpívá Evropě

Sledovat film
Madla zpívá Evropě
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Sentimentální filmový příběh, který je jednou z mnoha variací na téma Popelky, chudé dívky, která vlastním přičiněním ke štěstí přišla.
Sběratel lidových písní narazil v zapadlé šumavské vísce na skutečný talent -šestnáctiletou Madlu Satranovou. Osiřelá dívka se těžce protloukala životem u cizích lidí, nadšený objevitel jí tedy našel místo v domácnosti mladého hudebního skladatele Klána a ona se ráda přestěhovala do Prahy. Klán se věnuje bohulibé činnosti: pečuje o skupinu osiřelých dětí, z nichž vytvořil pěvecký sbor. Madla se zapojí do práce a záhy ve sboru exceluje. V srdci jí klíčí láska - její milovaný je však už bohužel zasnouben s bohatou a pyšnou dívkou, která začínající zpěvačce hází klacky pod nohy. Dočká se Madla zaslouženého úspěchu i štěstí?

Žánr: Drama, Hudba & Umění, Muzikály, Romantický
Režie: Václav Binovec
Hrají a postavy: Jiřina Bohdalová, Zdenka Sulanová (Sirotek Líza Irovská), Ladislav Boháč (Jára Klán), Antonie Nedošinská (Nána), Zita Kabátová (Lia Karstenová), Jiří Dohnal
Země: Československo
Rok výroby: 1940
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko