Sledovat film Falešná kočička online

Přehrajte si film Falešná kočička online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1134 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Falešná kočička na !
  Trailer k filmu Falešná kočička   Sledovat Falešná kočička online
Žánr:
komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Věra Ferbasová (Míla Janotová), Karel Jičínský (továrník Janota), Oldřich Nový (MUDr. Vladimír Přelouč), Antonie Nedošinská (hospodyně Amálka), František Krištof-Veselý (tenisový šampión Petr Chládek), Jára Kohout (Vendelín Pleticha)
Země:
Československo
Rok výroby:
1937
Popis:
Druhá adaptace stejnojmenné divadelní hry připomínající pygmalionský motiv o výchově zanedbaného děvčete.

Míle, dceři továrníka Janoty, se líbí MUDr. Přelouč. Kartářka mu však předpověděla, že se ožení se třetím chudým děvčetem, které potká. Proto Míla neváhá a přestrojí se za chudou prodavačku tkaniček. Způsobům i jazyku chudiny ji naučí Vendelín Pleticha, který se také stane jejím průvodcem po periferii. Doktorovi Přeloučovi prostá dívka imponuje. Učí ji spisovné mluvě a základům společenského chování až do chvíle, než zjistí, že ho Míla oklamala. Ale to už na scénu přichází doktorův přítel Chládek, který se začne Míle vytrvale dvořit.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski