Film Skandální odhalení

Sledovat film
Skandální odhalení
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Sexuální obtěžování a nelítostný boj o křesla v dramatu nespravedlivě obviněného muže.
Snímek se dočkal značného diváckého ohlasu kvůli své velmi žhavé tematice - sexuálnímu obtěžování na pracovišti - respektive jejímu obrácení. Agresorem tu není muž, jako ve většině případů, ale přitažlivá žena, jíž pozice nadřízené dává moc uplatnit svou převahu i v soukromém životě. Téma sexuálního harašení ovšem ve filmu není řešeno osamoceně, ale jako součást zákulisního politikaření ve velké společnosti a lidské chamtivosti.

Žánr: Drama, psychologický, Thriller
Režie: Barry Levinson
Hrají a postavy: Michael Douglas (Tom Sanders), Demi Mooreová (Meredith Johnsonová), Donald Sutherland (Bob Garvin), Caroline Goodallová (Susan Hendlerová), Roma Maffiaová (Catherine Alvarezová), Dylan Baker (Philip Blackburn)
Scénář: Paul Attanasio
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko