Film Silverado

Sledovat film
Silverado
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Pistolník Kevin Costner se svými parťáky míří do města Silverada. Chtějí tu definitivně skoncovat se zkorumpovaným šerifem a jeho bandou!
Kovboj Emeth odpočívá v kůlně a náhle je přepaden. Útok odrazí, ale vůbec nechápe kdo a proč ho chtěl zabít. Cestou pak v poušti najde vysíleného muže Padena a pomůže mu. Ve městě jsou oba svědky rvačky v saloonu, která vypukla kvůli černochovi, jemuž odmítl barman nalít. Pomohou mu a jdou za šerifem. Emeth hledá svého bratra, kterého najde v místní base. Po přestřelce Emeth s bratrem i Padenem utíkají do města Silverado. Na útěku jim pomáhá i černoch, kterého se zastali a kus cesty jedou společně. Pak se Paden i černoch od bratrské dvojice odpojí a Emeth s Jakem jedou do Silverada. Brzy se však opět všichni čtyři v Silveradu z různých důvodů sejdou a Emeth zjistí, kdo na něho v kůlně útočil. Navíc se ukazuje, že místní šerif, starý Padenův parťák, si vysvětluje spravedlnost po svém a chce se jich zbavit, aby mu nemohli překazit jeho nekalé plány...

Žánr: Akční, Western
Režie: Lawrence Kasdan
Hrají a postavy: Kevin Kline (Paden), Scott Glenn (Emmett), Kevin Costner (Emmettův bratr Jake), Danny Glover (Malachi Johnson), Marvin J. McIntyre (Úředník v Calvary Outpost), Brad Williams (Trooper)
Scénář: Lawrence Kasdan, Mark Kasdan
Země: USA
Rok výroby: 1985
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko