Sledovat film Šílený Max online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Šílený Max
  Trailer k filmu Šílený Max   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Science Fiction, Thriller
Režie:
George Miller
Hrají a postavy:
Mel Gibson (Max Rockatansky), Joanne Samuelová (Jessie Rockatanskyová), Hugh Keays-Byrne (Toecutter), Steve Bisley (Jim Goose), Tim Burns, Roger Ward (Fifi Macaffee)
Scénář:
James McCausland, Byron Kennedy, George Miller
Země:
Austrálie
Rok výroby:
1979
Popis:
Kultovní akční film je situován do Austrálie blízké budoucnosti. Policista Max spolu se svým parťákem Jimem při pronásledování zabije nebezpečného gangstera přezdívaného Noční jezdec. Později Max s Jimem zatknou dalšího nebezpečného psychopata, jemuž se říká Johnny Chlapeček, z motorkářského gangu vedeného nebezpečným Toecutterem. Johnny je však propuštěn a s pomocí Toecuttera a jeho gangu vyhledají Jima, kterého zmrzačí. Rozrušený Max odchází od policie, bere svou ženu a malého syna a vyráží na cestu po Austrálii. Cestou však narazí na Toecuttera i s gangem...
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko