Sledovat film Show začíná online

Přehrajte si film Show začíná HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Show začíná na ČT art!
  Trailer k filmu Show začíná   Sledovat Show začíná online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Stephen Frears
Hrají a postavy:
Judi Denchová (Laura Hendersonová), Bob Hoskins (Vivian Van Damm), Will Young (Bertie), Christopher Guest (Pan Cromer), Kelly Reillyová (Maureen), Thelma Barlowová (Paní Conwayová)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2005
Popis:
Znuděná smetánka. Provokující nahota. Pikantní zábava.

Londýn, 1937. Laura Hendersonová, bohatá žena s mnoha konexemi, právě pohřbila svého milovaného manžela. A nyní se nudí. V 69 letech má ještě hodně energie a vitality na to, aby se z ní stala dobrotivá, usedlá vdova. To, co potřebuje, je nějaký koníček. Možná sbírání diamantů? Nebo provozování charitativní činnosti? Ale k údivu svých přátel si místo toho koupí divadlo - divadlo Windmill v srdci Soho.
O provozu divadla však neví nic, tak si najme manažera: Viviana Van Damma. Van Damm přijde s nápadem revue - nekonečné show a Windmill praská ve švech - dokud je nezačnou kopírovat ostatní divadla. Pak je na Lauře, aby vymyslela něco speciálního - postavit na jeviště nahé holky!
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
ČT art ČT art Archív a všechna videa pořadů televize ČT art online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.