Sledovat film
Show začíná
online

Film Show začíná
  Trailer k filmu Show začíná Trailer
Přehrajte si film Show začíná online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 553 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Znuděná smetánka. Provokující nahota. Pikantní zábava.
Londýn, 1937. Laura Hendersonová, bohatá žena s mnoha konexemi, právě pohřbila svého milovaného manžela. A nyní se nudí. V 69 letech má ještě hodně energie a vitality na to, aby se z ní stala dobrotivá, usedlá vdova. To, co potřebuje, je nějaký koníček. Možná sbírání diamantů? Nebo provozování charitativní činnosti? Ale k údivu svých přátel si místo toho koupí divadlo - divadlo Windmill v srdci Soho.
O provozu divadla však neví nic, tak si najme manažera: Viviana Van Damma. Van Damm přijde s nápadem revue - nekonečné show a Windmill praská ve švech - dokud je nezačnou kopírovat ostatní divadla. Pak je na Lauře, aby vymyslela něco speciálního - postavit na jeviště nahé holky!

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Stephen Frears
Hrají a postavy: Judi Denchová (Laura Hendersonová), Bob Hoskins (Vivian Van Damm), Will Young (Bertie), Christopher Guest (Pan Cromer), Kelly Reillyová (Maureen), Thelma Barlowová (Paní Conwayová)
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko