Film
Soumrak mrtvých

Film Soumrak mrtvých
  Trailer  k filmu Soumrak mrtvých
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Soumrak mrtvých

Shaunův život se již delší dobu ubírá odnikud nikam. Celé dny tráví v hospodě Winchester s nejlepším přítelem Edem, hádá se s matkou a svou přítelkyni Liz přehlíží jako širé lány. Když jej Liz pošle k vodě, zacloumá to s ním tak, že se rozhodne získat srdce své dívky zpět, napravit ve vztahu s matkou co se dá a vůbec ke svému životu přistupovat zodpovědněji. Jenže to ještě není konec ... Mrtví se v hrobech nudí a mají nezřízenou chuť na čerstvé maso. Shaun zrovna prochází údobím velkých změn a tato nově vzniklá situace pro něj není žádnou velkou překážkou. Tváří v tvář epidemii po zuby ozbrojených zombií se Shaun spřáhne s Edem, aby mu byl po ruce při záchraně matky a Liz. A když už to musí být, tak i nevlastního otce a Liziných kamarádů Davida a Dianne. Cílem je probít se do nejbezpečnějšího místa na světě - hospody Winchester.

Originální název:

Shaun of the Dead

Žánr: Komedie, Horor
Režie: Edgar Wright
Hrají a postavy: Simon Pegg (Shaun), Kate Ashfieldová (Liz), Nick Frost (Ed), Lucy Davisová (Dianne), Dylan Moran (David), Nicola Cunninghamová (Mary)
Scénář: Simon Pegg, Edgar Wright
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 79 %
Vysíláno na: ČT2

Recenze filmu Soumrak mrtvých:

Ne tak dobrý jako Jednotka rychlého nasazení, ale skoro stejně, prostě další kvalitní komedie z dílny Pegg - Frost, tou nejoblíbenější pro mě ale stejně pořád zůstává Paul a tohle je číslo 3. Další skvělé postavy, další skvělé hlášky, další skvělý příběh a další Bill Nighy a další Martin Freeman, ale ty vem ďas... Kvalitní komedie o zombících, která je možná mnohem vážnější, než se může zdát a navíc je plná fungujících situací, geniálních point a nejlepším komediálním závěrem, který jsem měl tu čest vidět. V hlavní dabingové roli navíc máme Petra Rychlého, takže tomu snad není téměř co vytknout, jen zhruba od hodiny to tempo trochu zpomaluje a zpomaluje, aby se nakonec (naštěstí) zase rozjelo. Opravdu nehorázná, nehorázná sranda a navíc je tam v pěkné roli i Harriet Jonesová, poslankyně ze Severní Flydale, takže za mě veliká spokojenost, teď se ještě musím dokopat ke shlédnutí Zombielandu a uvidíme, co bude lepší. P.S.: Není to parodie. P.P.S.: 85%.
80% myslivecek1997
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina