Catherine Zeta-Jonesová

herečka
Catherine Zeta-Jonesová - Chlap na roztrhání
Catherine Zeta-Jonesová - Chlap na roztrhání
Narozena: 25.9.1969, Swansea, West Glamorgan, Wales, Velká Británie (53 let)
Výška: 173 cm
Rodné jméno: Catherine Jones
Narodila se ve Walesu. Začínala v divadle, v devadesátých letech pak hrála jednu z hlavních rolí úspěšného britského seriálu "Darling Buds of May". Ten z ní udělal jednu z nejpopulárnějších britských hereček. Ve filmu se zásadním způsobem prosadila svým účinkováním ve velkofilmu s Antonio Banderasem "Zorro: Tajemná tvář". Hrála ve filmu "Zámek hrůzy" a poté v megahitu "Past" se Seanem Connerym. V kinech nyní běží film "Zlatíčka pro každého".

Od roku 2000 manželka Michaela Douglase, má s ním syna Dylana Michaela.

Laura Bickfordová o postavě Heleny Ayala: Více

"Postava Heleny byla převzata téměř naprosto přesně z původního seriálu. Je to žena velmi úspěšného podnikatele v San Diegu. Má malého syna a je znovu těhotná, žije v nádherném domě. Je vlastně ztělesněním amerického snu. Náhle se dozvídá, že její životní styl a standard je dotovaný ilegálním obchodem s drogami, který řídí její manžel. V tu chvíli se musí rozhodnout, jakým způsobem zachrání rodinu."

Stephen Gaghan:

"Helenu jsem vykreslil jako velmi elegantní a uhlazenou ženu, která je však v podstatě dost naivní. Žije v překrásném domě za zavřenými dveřmi a myslí si, že peníze jejího manžela pochází z dědictví starých mexických rodin. V podstatě dělá samé správné věci: angažuje se v charitě, je starostlivou matkou. A potom náhle objevuje, že celou tu dobu žila ve lži."

Při natáčení byla Catherine Zeta-Jonesová skutečně těhotná. V původním seriálu měla ale její postava dvě děti.

Laura Bickfordová:

"Když jsme zjistili, že Catherine je těhotná, hned nás napadlo: to je skvělé, něco takového bychom ani sami nevymysleli! Obohacuje to příběh, protože to dodává Heleně novou dimenzi a motivaci k drastické změně v životě, k níž se odhodlá."

Catherine Zeta Jonesová:

"Zaujaly mě tři příběhy, které nejsou propojené fyzicky, ale samotným jádrem problematiky. Film ukazuje typický vzorek společnosti, postihnuté drogami. Nemusíte pocházet ze žádného specifického prostředí anebo mít jen určitý stupeň vzdělání, nemusíte bát prostě ´na okraji´, abyste se stali závislými." Méně
Přehrajte si filmy s Catherine Zetou-Jonesovou kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 412 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

filmy s Catherine Zetou-Jonesovou připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська