Sledovat film Sexmise online

Přehrajte si film Sexmise HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, komedie, science fiction, dobrodružný Sexmise na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Sexmise   Sledovat Sexmise online
Žánr:
dobrodruďż˝nďż˝, komedie, science fiction, dobrodružný
Režie:
Juliusz Machulski
Hrají a postavy:
Olgierd Lukaszewicz (Albert Starski), Jerzy Stuhr (Maksymilian 'Maks' Paradys), Bozena Stryjkowna (Lamia Renoová), Boguslawa Pawelecová (Emma Daxová), Hanna Stankownaová (Tekla), Beata Tyszkiewiczová (Berna)
Země:
Polsko
Rok výroby:
1984
Popis:
Co se stane, až vymřou všichni opravdoví muži.

Hlavní hrdinové, dobrovolníci Max a Albert se po umělém zmrazení těla probouzejí o "něco" déle, než jak to plánoval původní vědecký experiment. Jejich šok je dvojnásobný, neboť se ocitli v 21. století, v novém společenství, kde žijí pouze ženy. Muži na Zemi zatím vyhynuli, ženy se staly zcela soběstačnými a "silnější pohlaví" je pro ně nepřítelem číslo 1. Max a Albert jsou tak proti své vůli považováni za jakési nepohodlné "vykopávky" a hrozí jim to nejhorší: smrt, anebo násilná přeměna v ženy.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski