Film Zítra vstanu a opařím se čajem

Sledovat film
Zítra vstanu a opařím se čajem
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Cesty časem, dvojníci a touha po moci.
Cestovní kancelář Univerzum pořádá pro turisty lety "strojem času", který je podle jejich historických zálib dopraví do minulosti. Služeb kanceláře využijí i tři staří nacisté, kteří se chtějí zmocnit rakety a přistát v roce 1944. Rádi by totiž Hitlerovi dodali vodíkovou bombu, a změnili tak dějiny. Netuší však, že jejich plán zkomplikují bratři Karel a Jan Burešovi. I když jsou na pohled k nerozeznání, charakterově se velmi liší. Zatímco Karel, pilot, je trochu hochštapler, Jan, konstruktér, je svědomitý a čestný muž, který často za svého bratra urovnává maléry....

Žánr: Komedie, Science Fiction
Režie: Jindřich Polák
Hrají a postavy: Petr Kostka (Jan Bureš / Karel Bureš), Jiří Sovák (Klaus Abard), Vladimír Menšík (Rolf Kraus), Vlastimil Brodský (inženýr Bauer), Marie Rosůlková (Shirley Whiteová), Otto Šimánek (Patrick White)
Scénář: Josef Nesvadba, Miloš Macourek, Jindřich Polák
Země: Československo
Rok výroby: 1977
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko