Sledovat film Zítra vstanu a opařím se čajem online

Přehrajte si film Zítra vstanu a opařím se čajem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Zítra vstanu a opařím se čajem online
Žánr:
komedie, science fiction
Režie:
Jindřich Polák
Hrají:
Petr Kostka (Jan Bureš / Karel Bureš), Jiří Sovák (Klaus Abard), Vladimír Menšík (Rolf Kraus), Vlastimil Brodský (inženýr Bauer), Marie Rosůlková (Shirley Whiteová), Otto Šimánek (Patrick White)
Země:
Československo
Rok výroby:
1977
Popis:
Cesty časem, dvojníci a touha po moci.

Cestovní kancelář Univerzum pořádá pro turisty lety "strojem času", který je podle jejich historických zálib dopraví do minulosti. Služeb kanceláře využijí i tři staří nacisté, kteří se chtějí zmocnit rakety a přistát v roce 1944. Rádi by totiž Hitlerovi dodali vodíkovou bombu, a změnili tak dějiny. Netuší však, že jejich plán zkomplikují bratři Karel a Jan Burešovi. I když jsou na pohled k nerozeznání, charakterově se velmi liší. Zatímco Karel, pilot, je trochu hochštapler, Jan, konstruktér, je svědomitý a čestný muž, který často za svého bratra urovnává maléry....
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
ČT1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.