Sledovat film Dva nosáči a video online

Přehrajte si film Dva nosáči a video HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Dva nosáči a video na Kino Barrandov!
  Trailer k filmu Dva nosáči a video   Sledovat Dva nosáči a video online
Žánr:
komedie
Režie:
Sigi Rothemund
Hrají a postavy:
Thomas Gottschalk (Tommy), Mike Krüger (Mike), Anja Kruseová (Linda), Ankie Lauová (Ling Ling), Kurt Weinzierl (Louis XIV.), Gerd Baltus (ředitel Kappellusch)
Země:
Německo
Rok výroby:
1985
Popis:
Tommy a Mike jsou nejlepší kamarádi. Tommy už léta píše svůj první román a mezitím pracuje jako "holka pro všechno" u blízké benzínky. Mike posledních osm let strávil za rýsovacím prknem a u psacího stolu, kde vymýšlel svůj velký vynález. A světe div se, zatímco Tommy napsal sotva předmluvu, Mike vymyslel přístroj, kterým se snadno může dostat do filmového světa. Ne však za kameru, ale přímo do filmového příběhu. Dva nosáči tak zažívají dobrodružství, o jakých se jim nesnilo ani v dětství.
Hodnocení:
53 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.