Sledovat film Sanctum online

Přehrajte si film Sanctum online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Sanctum online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, thriller
Režie:
Alister Grierson
Hrají:
Richard Roxburgh (Frank), Ioan Gruffudd (Carl), Rhys Wakefield (Josh), Alice Parkinson (Victoria), Daniel Wyllie (bláznivý George), Christopher Baker (J.D.)
Země:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2011
Popis:
Jediná cesta ven vede dolů.

Špičkový potapěč Frank McGuire se věnuje průzkumu jeskyní Esa´ala v jižním Pacifiku již mnoho měsíců. Přijíždí za ním jeho syn Josh a sponzor výpravy Carl s přítelkyní Victorií. Při jednom průzkumu se u členky týmu objeví dýchací potíže a Frank jí podá svou kyslíkovou masku. Vyděšená žena ale začne panikařit a masku mu nechce vrátit. Brzy dojde k potyčce, při které se žena utopí. Zatímco se Frankův syn vrací na povrch, do jeskyně se valí voda z obrovské bouřky. Josh se ale rozhodne vrátit a sestoupí zpět do chodeb. Začíná boj o přežití. Všichni se společně snaží dostat přes hrnoucí se vodu, jediný průchod je však zavalen kamením a oni zůstávají uvězněni uvnitř jeskyně.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
TVP1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.