Sledovat film
Rambo: Do pekla a zpět
online

Film Rambo: Do pekla a zpět
  Trailer k filmu Rambo: Do pekla a zpět Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nesmrtelný Rambo opět na scéně!
Čtvrtý díl série o vietnamském veteránovi nás zavede do jiho-východní Asie, kde se stárnoucí John Rambo usadil. Jeho poklidný život naruší misionářská skupina vedená Michaelem Burnettem a Sarah Millerovou, která se i přes jeho varování vydá do Barmy. Do končin, kde je nic dobrého nečeká. Poté, co několik misionářů zajmou barmští vojáci, musí John opět vzít spravedlnost do svých rukou. A poteče krev. A nebude jí málo! Surové bití, stříkající krev a useknuté hlavy. Rambo se s nikým nemaže!

Žánr: Akční, Drama, Thriller
Hrají a postavy: Sylvester Stallone (John Rambo), Julie Benzová (Sarah), Matthew Marsden (školák), Graham McTavish (Lewis), Reynaldo Gallegos (Diaz), Jake La Botz (Reese)
Země: Německo, USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima 1.10.2022 23:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська