Film S ledovým klidem

Sledovat film
S ledovým klidem
online

Přehrajte si film S ledovým klidem online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1334 filmů a 128 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Instinkt je jeho největší zbraní.
Když mladý byznysmen Will Share přijede do Španělska na týdenní rodinnou dovolenou, není zrovna prázdninově naladěn. Jeho začínající firma má problémy a napjatý vztah s puntičkářským otcem Martinem to všechno jen zhoršuje. Když je ale Willova celá rodina unesena lidmi, ze kterých se vyklubou tajní agenti pátrající po záhadném kufříku, Will se najednou ocitne sám na útěku. Z ničeho nic se znovu objeví otec Martin a Willův svět se otočí vzhůru nohama, když mu otec prozradí, že je agent v utajení zapletený do mezivládní sítě lží a tajemství. Will musí najít způsob, jak zachránit svou rodinu.

Žánr: Akční, Thriller
Režie: Mabrouk El Mechri
Hrají a postavy: Henry Cavill (Will), Verónica Echeguiová (Lucia), Bruce Willis (Martin), Sigourney Weaverová (Carrack), Joseph Mawle (Gorman), Caroline Goodallová (Laurie)
Scénář: John Petro, Scott Wiper
Země: USA, Španělsko
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 50 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko