Sledovat film Rychle a zběsile 8 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Rychle a zběsile 8
  Trailer k filmu Rychle a zběsile 8   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Thriller
Režie:
F. Gary Gray
Hrají a postavy:
Charlize Theronová (Cipher), Dwayne Johnson (Hobbs), Vin Diesel (Dominic Toretto), Scott Reeves, Michelle Rodriguezová (Letty 'Ortiz' Toretto), Jason Statham (Deckard Shaw)
Scénář:
Chris Morgan, Gary Scott Thompson
Země:
USA, Francie, Kanada, Velká Británie
Rok výroby:
2017
Popis:
Konec rodiny.

Dominic Toretto zradil svou rodinu. V jedné z nejúspěšnějších filmových sérií všech dob je sice možné cokoliv, ale tohle je víc než automobilové seskoky padákem, průlety aut mezi mrakodrapy, nebo tažení obřího trezoru ulicemi Ria. Rychle a zběsile 8 rozhodně nepojede na neutrál. Naopak, k absolutní dokonalosti
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko