Sledovat film
Růžový panter
online

Film Růžový panter
  Trailer k filmu Růžový panter Trailer
Přehrajte si film Růžový panter HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 346 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Ztratil se diamant Růžový panter. A nejzmatenější detektiv na světě se ho snaží najít.
Inspektor Jacques Clouseau. Jméno, které vzbuzuje hrůzu ve všech zločincích světa - a také ve všech ostatních lidech, kteří měli tu čest se s ním setkat. Snad za to mohou jeho zcela mylné deduktivní schopnosti, snad jeho neschopnost pochopit věci zjevné na první pohled, snad jeho značně omezená jazyková výbava nebo zcela chybějící pohybová koordinace. Důležité je, že i přes poněkud neortodoxní a často udivující metody se mu pokaždé podaří sobě vlastním neodolatelným způsobem vyřešit i ten nejrafinovanější zločin. Aspoň doposud tomu tak bylo.

Režie: Shawn Levy
Hrají a postavy: Steve Martin (Inspektor Jacques Clouseau), Kevin Kline (Šéf inspektor Dreyfus), Jean Reno (Četník Gilbert Ponton), Emily Mortimerová (Nicole), Henry Czerny (Yuri), Kristin Chenowethová (Cherie)
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 57 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 10.12.2022 16:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська