Sledovat film
El Dorado
online

Film El Dorado
  Trailer k filmu El Dorado Trailer
Přehrajte si film El Dorado online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1579 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Slavný americký western o dvojici odvážných pistolníků, kteří se navzdory všem osobním obtížím postaví bandě zlotřilých padouchů terorizujících malé texaské městečko.
Do městečka El Dorado, kde je šerifem J. P. Harra, přijíždí muž jménem Thorton. Dostal nabídku, aby spolupracoval s jistým Bartem Jasonem. Šerif Thortona zná, a tak se ptá, co tu Thorton hodlá dělat. Poté Thortonovi vysvětlí, že Jason je darebák, který se snaží nezákonným způsobem získat studnu na pozemku, patřícím početné rodině MacDonaldsových, takže Thorton Jasonovi spolupráci odmítne. Při odjezdu z města se však situace pořádně zamotá - Thorton narazí na jednoho z MacDonaldsových synů, který po něm začne střílet, a Thorton mladíka těžce zraní...

Režie: Howard Hawks
Hrají a postavy: John Wayne (Cole Thornton), Robert Mitchum (El Dorado šerif J.P. Harrah), James Caan (Mississippi), Charlene Holtová (Maudie), Paul Fix (doktorka Miller), Arthur Hunnicutt (Bull)
Scénář: Leigh Brackett
Země: USA
Rok výroby: 1966
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko