Sledovat film El Dorado online

Přehrajte si film El Dorado online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, western El Dorado na !
  Trailer k filmu El Dorado   Sledovat El Dorado online
Žánr:
akční, dobrodružný, western
Režie:
Howard Hawks
Hrají a postavy:
John Wayne (Cole Thornton), Robert Mitchum (El Dorado šerif J.P. Harrah), James Caan (Mississippi), Charlene Holtová (Maudie), Paul Fix (doktorka Miller), Arthur Hunnicutt (Bull)
Země:
USA
Rok výroby:
1966
Popis:
Slavný americký western o dvojici odvážných pistolníků, kteří se navzdory všem osobním obtížím postaví bandě zlotřilých padouchů terorizujících malé texaské městečko.

Do městečka El Dorado, kde je šerifem J. P. Harra, přijíždí muž jménem Thorton. Dostal nabídku, aby spolupracoval s jistým Bartem Jasonem. Šerif Thortona zná, a tak se ptá, co tu Thorton hodlá dělat. Poté Thortonovi vysvětlí, že Jason je darebák, který se snaží nezákonným způsobem získat studnu na pozemku, patřícím početné rodině MacDonaldsových, takže Thorton Jasonovi spolupráci odmítne. Při odjezdu z města se však situace pořádně zamotá - Thorton narazí na jednoho z MacDonaldsových synů, který po něm začne střílet, a Thorton mladíka těžce zraní...
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski