Sledovat film Ruka na kolébce online

Přehrajte si film Ruka na kolébce online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Ruka na kolébce na !
  Trailer k filmu Ruka na kolébce   Sledovat Ruka na kolébce online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Curtis Hanson
Hrají a postavy:
Annabella Sciorraová (Claire Bartelová), Rebecca De Mornayová (Peyton Flandersová), Matt McCoy (Michael Bartel), Julianne Mooreová (Marlene Cravenová), Ernie Hudson (Solomon), Madeline Zimaová (Emma Bartelová)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Osud rodiny v rukou zákeřné chůvy.

Manželé Claire a Michael Bartelovi čekají druhý přírůstek do rodiny. Při lékařské prohlídce je Claire vystavena nepříjemnému obtěžování ošetřujícího gynekologa. Celou věc ohlásí, v následku čehož doktor Mott spáchá sebevraždu. Manželka doktora Motta, shodou okolností také těhotná, když se tuto informaci dozví, potratí. Rozhodne se pomstít. Pod cizím jménem přijme práci chůvy u Bartelových. Postupně si získá náklonnost obou dětí, podaří se jí zbavit prostoduchého černocha Solomona, pracujícího u Bartelových, stejně tak úspěšně zinscenuje "náhodou" smrt rodinné přítelkyně, která začala tušit podivný původ starostlivé chůvy. Claire se hroutí rodinný život, podezírá manžela z nevěry, ona sama jen o vlásek unikne smrti, ale už tuší, kdo je původcem rozpadu její rodiny. Odhodlá se bít o své děti a muže...
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski