Sledovat film Rekrut online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Rekrut
  Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Pier-Philippe Chevigny
Hrají a postavy:
Edouard B. Larocque (Alex), Émile Schneider-Vanier (Dave), Jean-Nicolas Verreault (Mike), Sasha Migliarese (Sabrina), Juliette Maxyme Proulx (amie de Marianne), Baharan BaniAhmadi (Immigrant matka)
Scénář:
Pier-Philippe Chevigny
Země:
Kanada
Rok výroby:
2021
Popis:
Šestiletý Alex z Québecu neví nic o tisících uprchlíků, kteří nelegálně přicházejí do Kanady, aby se vyhnuli deportaci z USA. Ale když ho jeho otec vezme na hlídku do lesa, aby některé z migrantů chytil, cosi v jeho srdci mu říká, že se musí vzbouřit.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko