Film
Firewall

Film Firewall
  Trailer k filmu Firewall Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Výbušniny, doutnáky, auta - na to zapomeň. Sejf je dnes někde jinde. Binární kód. Virtuální peníze. Samé jedničky a nuly.
Odborník na počítačovou bezpečnost Jack Stanfield pracuje pro Landrock Pacific Bank v Seattle. Je považován za velmi důvěryhodného odborníka, který svou kariéru založil na dobrém jméně, píli a specializaci. Vytváří ty nejlepší počítačové sítě, jimiž neprojde žádný počítačový delikvent. Prostřednictvím speciálních programů, přístupových kódů a firewallů chrání finanční zdroje banky před hrozbou čím dál sofistikovanějších hackerů. Jackova pozice umožňuje velmi pohodlný život celé jeho rodině, architektce Beth i oběma dětem. Bydlí v krásném a prostorném domě v prosluněné okrajové čtvrti města blízko moře. Jackův systém však bohužel má slabé místo, se kterým nepočítal. Je jím on sám. Je to ten druh slabiny, který by využil každý z inteligentních zlodějů. Bill Cox sledoval Paula a jeho rodinu během celého roku a nyní o nich ví takřka všechno - ví, na jaké webové stránky kdo chodí, komu volají, kdy z domu odcházejí i přicházejí zpět a prostřednictvím baterie digitálních kamer a parabolických mikrofonů se mu už podařilo odposlechnout i ty nejosobnější informace ...

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Hrají a postavy: Harrison Ford (Jack Stanfield), Virginia Madsenová (Beth Stanfieldová), Carly Schroederová (Sarah Stanfieldová), Jimmy Bennett (Andy Stanfield), Gail Ann Lewisová, Mary Lynn Rajskubová (Janet Stoneová)
Scénář: Joe Forte
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 65 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська