Film Rudé nebe

Sledovat film
Rudé nebe
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Zdiskreditovaný pilot stíhačky Butch Masters vede svůj oddíl na misi usilující o navrácení zkázonosné zbraně hromadného ničení. Masters zjistí, že jeho bývalý parťák Tom Craig pracuje jako najatý zabiják pro teroristy, a tak se musí vypořádat s rozbitým přátelstvím i milostným trojúhelníkem a pustit se do boje na rudě žíhaném nebi, aby získal zpět svou vojenskou i osobní čest.

Žánr: Akční, Thriller
Režie: Mario Van Peebles
Hrají a postavy: Cam Gigandet (Butch 'Cobra' Masters), Shane West (Tom 'Rodeo' Craig), Rachael Leigh Cooková (Karen Brooks), Mario Van Peebles (Jason Cutter), Jacob Vargas (Jorge 'P-Dawg' Vasquez), Troy Garity (Luke 'Cajun' Babbineaux)
Scénář: Mario Van Peebles, Dave Riggs, Nikolay Suslov, Randy Arrington
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 41 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko