Sledovat film Pád Bílého domu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Pád Bílého domu
  Trailer k filmu Pád Bílého domu   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Thriller
Režie:
Antoine Fuqua
Hrají a postavy:
Gerard Butler (Mike Banning), Aaron Eckhart, Finley Jacobsen (Connor), Dylan McDermott, Rick Yune (Kang), Morgan Freeman (Speaker Trumbull)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Teprve zkouška ohněm nás může zocelit.

Bílý dům dobyli teroristé. Prezident je jim vydán na milost. Amerika čelí největší hrozbě ve své historii. A existuje jen jeden člověk, který ji může zachránit. Režisér Antoine Fuqua se doposud pyšnil syrovými thrillery s důrazem na realitu. Teď se však pustil do poctivého akčního thrilleru jako ze staré školy, jenže v jeho podání se i zdánlivá akční pohádka může jevit velmi skutečně.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski