Film
Rachel Getting Married

Film Rachel Getting Married
  Trailer k filmu Rachel Getting Married Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Kym se po letech vrací domů k rodičům, aby tu prožila svatbu své sestry Rachel a přiváží si s sebou dlouhou historii osobních krizí, rodinných neshod a tragédií. Novomanželé sezvali velkou spoustu přátel a příbuzných, aby si v domě rodičů společně užili radostný víkend plný oslav, hudby a lásky. Ale Kym - se svými ironickými vtípky a smyslem pro drama - funguje jako roznětka pro to, co zatím dýmalo pod povrchem. Film režiséra Jonathana Demmea Rachel se vdává, který je plný barvitých a různorodých postav, přináší srdečný, citlivý a někdy neskutečně zábavný rodinný portrét.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Jonathan Demme
Hrají a postavy: Sebastian Stan (Walter), Roslyn Ruffová (Rosa), Anne Hathawayová (Kym), Bill Irwin (Paul), Anna Deavere Smithová (Carol), Annaleigh Ashford (dívka za pultem)
Scénář: Jenny Lumetová
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 66 %
Vysíláno na: English Club TV
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська