Sledovat film
Rachel Getting Married
online

Film Rachel Getting Married
  Trailer k filmu Rachel Getting Married Trailer
Přehrajte si film Rachel Getting Married HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 444 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Kym se po letech vrací domů k rodičům, aby tu prožila svatbu své sestry Rachel a přiváží si s sebou dlouhou historii osobních krizí, rodinných neshod a tragédií. Novomanželé sezvali velkou spoustu přátel a příbuzných, aby si v domě rodičů společně užili radostný víkend plný oslav, hudby a lásky. Ale Kym - se svými ironickými vtípky a smyslem pro drama - funguje jako roznětka pro to, co zatím dýmalo pod povrchem. Film režiséra Jonathana Demmea Rachel se vdává, který je plný barvitých a různorodých postav, přináší srdečný, citlivý a někdy neskutečně zábavný rodinný portrét.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Jonathan Demme
Hrají a postavy: Sebastian Stan (Walter), Roslyn Ruffová (Rosa), Anne Hathawayová (Kym), Bill Irwin (Paul), Anna Deavere Smithová (Carol), Annaleigh Ashford (dívka za pultem)
Scénář: Jenny Lumetová
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi English Club TV 29.3.2022 21:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko