Sledovat film Rabín, kněz a krásná blondýna online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Rabín, kněz a krásná blondýna
  Trailer k filmu Rabín, kněz a krásná blondýna   Sledovat 1420 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Drama, Romantický
Režie:
Edward Norton
Hrají a postavy:
Ben Stiller (Jake Schram), Edward Norton (Otec Brian Finn), Jenna Elfmanová (Anna Reillyová), Eli Wallach (Rabín Lewis), Anne Bancroftová (Ruth Schramová), Miloš Forman (Otec Havel)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Bláznivá romantická komedie o nejpodivnějším milostném trojúhelníku.

Jake Schram a Brian Kilkenny Finn jsou svobodní, pohlední a úspěšní mladí muži z módní newyorské čtvrti Upper West Side. Už od dětství jsou nejlepšími kamarády. Poklidná idyla jejich spokojených životů vezme za své ve chvíli, kdy se do města vrátí jejich dávná společná kamarádka Anna. Oba se do ní zamilují a letité přátelství nezadržitelně přerůstá v lítý souboj o srdce vyvolené dívky. Už tak chaotickou situaci milostného trojúhelníku navíc komplikuje fakt, že Jake je rabín a Brian katolický kněz...
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko