Sledovat film Někdy na tom záleží online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Někdy na tom záleží
  Trailer k filmu Někdy na tom záleží   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Allie Dvorin
Hrají a postavy:
Shannon Elizabethová (Adi Schwartz), Steve Guttenberg (Nate Shepard), Natalya Rudakova (Shelly), Jay O. Sanders (Walter Evans), Milena Govich (Jenny Sparks), Doug E. Doug (Barry Humfries)
Scénář:
Allie Dvorin
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Začínající spisovatel Nate Shepherd a krásná Jenny Sparksová se setkají v oblíbené newyorské restauraci. Oba si právě prošli zároveň komickým i hrůzným vztahem. Jejich náhodné setkání vede k tomu, že se z nich nečekaně stanou spolubydlící, a i přes veškeré rozdíly brzy pochopí, že svůj dosavadní život trávili hledáním jeden druhého.
Hodnocení:
49 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko