Film
Psycho

Film Psycho
  Trailer  k filmu Psycho
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Kdo vraždí v malém motýlku? Legendární americký horor, který je nejslavnějším a možná nejzdařilejším filmem slavného Alfreda Hitchcocka.
Marion Craneová, která se s ukradenými penězi vydává do Kalifornie, aby tu se svým zadluženým milencem Samem Loomisem začala nový život. Marion však není žádná protřelá zlodějka a nechová se zrovna profesionálně. Jednomu policistovi je nápadné, proč mladá žena nocuje v autě. Zrovna tak je překvapen obchodník s ojetými vozy, když Marion rychle vymění své auto za jiné a platí hotově. Krátce před cílem zastihne mladou ženu mohutný liják, před kterým se ukryje v malém hotelu nedaleko silnice, kde je jediným hostem psychopatického majitele.

Hrají a postavy: Anthony Perkins (Norman Bates), Vera Milesová (Lila Craneová), John Gavin (Sam Loomis), Janet Leighová (Marion Craneová), Martin Balsam (Detektiv Milton Arbogast), John McIntire (Šerif Al Chambers)
Scénář: Joseph Stefano
Země: USA
Rok výroby: 1960
Hodnocení: 85 %
Vysíláno na: STV2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina