Sledovat film Psycho online

Přehrajte si film Psycho online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Psycho online
Žánr:
horor, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Alfred Hitchcock
Hrají:
Anthony Perkins (Norman Bates), Vera Milesová (Lila Craneová), John Gavin (Sam Loomis), Janet Leighová (Marion Craneová), Martin Balsam (Detektiv Milton Arbogast), John McIntire (Šerif Al Chambers)
Země:
USA
Rok výroby:
1960
Popis:
Kdo vraždí v malém motýlku? Legendární americký horor, který je nejslavnějším a možná nejzdařilejším filmem slavného Alfreda Hitchcocka.

Marion Craneová, která se s ukradenými penězi vydává do Kalifornie, aby tu se svým zadluženým milencem Samem Loomisem začala nový život. Marion však není žádná protřelá zlodějka a nechová se zrovna profesionálně. Jednomu policistovi je nápadné, proč mladá žena nocuje v autě. Zrovna tak je překvapen obchodník s ojetými vozy, když Marion rychle vymění své auto za jiné a platí hotově. Krátce před cílem zastihne mladou ženu mohutný liják, před kterým se ukryje v malém hotelu nedaleko silnice, kde je jediným hostem psychopatického majitele.
Hodnocení:
85 %
Sledujte na:
3SAT

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.