Sledovat film Noc oživlých mrtvol online

Přehrajte si film Noc oživlých mrtvol online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, záhady, science fiction, thriller, fantasy Noc oživlých mrtvol na Filmbox Plus!
  Trailer k filmu Noc oživlých mrtvol   Sledovat Noc oživlých mrtvol online
Žánr:
horor, záhady, science fiction, thriller, fantasy
Režie:
George A. Romero
Hrají a postavy:
Duane Jones (Ben), Judith O'Deaová (Barbra), Karl Hardman (Apač Harry), Marilyn Eastmanová (Helen), Keith Wayne (Tom), Judith Ridleyová (Judy)
Země:
USA
Rok výroby:
1968
Popis:
Je i horší úděl než smrt.

I po takřka čtyřiceti letech zůstává Romerův celovečerní debut milníkem hororového žánru, filmem, který stále dokáže překvapit, šokovat a vyděsit i ty nejotrlejší diváky. Černobílý snímek, natočený s neznámými herci, působí jako dokument sledující osudy sedmi lidí, kteří najdou útočiště před živými mrtvými na opuštěné farmě. S příchodem noci roste počet zombií a situace je čím dál tím zoufalejší. Nakonec začnou hrdinové bojovat sami mezi sebou... Téma společnosti, která podlehne iracionálním silám, odráží obrovský společenský kvas v Americe na konci 60. let. Syrový účinek filmu pramení především ze způsobu, jakým Romero popírá konvence žánru a porušuje četná tabu, především v zobrazení krvavého násilí. Noc živých mrtvých započala celou novou éru filmového hororu a stala se jedním z nejpřelomovějších filmů všech dob.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski