Sledovat film
Vertigo
online

Film Vertigo
  Trailer k filmu Vertigo Trailer
Přehrajte si film Vertigo HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 387 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Závrať v hlavní roli ďábelského plánu na to, jak se zbavit nepohodlné manželky a to v jednom z nejslavnějších a současně také nejdiskutovanějších filmů legendárního Alfreda Hitchcocka.
V příběhu sledujeme stárnoucího policejního inspektora Scottieho Fergusona, který je vyřazen ze služby vinou závratí, spojené s výčitkami svědomí za kolegovu smrt. Z povzdálí sleduje elegantní krásku Madeleine. Dělá to na žádost svého starého přítele Elstera, který se obává, že jeho žena uvažuje o sebevraždě. Scottie se do Madeleine zamiluje, ale vinou závrati stejně její smrti nezabrání.

Hrají a postavy: James Stewart (John 'Scottie' Ferguson), Kim Novaková (Judy Bartonová), Barbara Bel Geddesová (Midge Woodová), Tom Helmore (Gavin Elster), Henry Jones (koroner), Raymond Bailey (Scottieho doktor)
Země: USA
Rok výroby: 1958
Hodnocení: 82 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 29.5.2022 21:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko