Sledovat film Hra o přežití online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hra o přežití
  Trailer k filmu Hra o přežití   Sledovat 1445 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Ernest R. Dickerson
Hrají a postavy:
Ice-T (Jack Mason), Rutger Hauer (Burns), Charles Dutton (Walter Cole), Gary Busey (Doc Hawkins), F. Murray Abraham (Wolfe st.), John C. McGinley (Griffin)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Americký akční film o hře na život a na smrt, kde překvapení lovci zjistí, že si s nimi jejich obět vyměnila role.

Černý bezdomovec Mason se v den, když umřeli jeho dvaja najlepší přátelé - pes a běloch, s kterým se dělil o stravu a střechu nad hlavou - rozhodne zkoncovat i se svým životem. V poslední chvíli přichází černoch Cole, který pracuje pro místní charitu, zabrání Masonovi v sebevraždě a nabídne mu dobře placenou práci posluhovače lesníků v Skalnatých horách. Mason práci přijme a společně odlétají na vzdálenou chatu. Přípravy na lov čtyř bohatých podnikatelů, kteří mají lovit jen nějakou zvláštní zvěř jsou v plném proudu. Mason ještě netuší, že obětí jejich zvláštního sportu bude právě on...
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski