Sledovat film
Příšerný host
online

Film Příšerný host
  Trailer k filmu Příšerný host Trailer
Přehrajte si film Příšerný host online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 333 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Simon Baker, Alfred Molina, Hope Davis, a Shane West čelí věrné kopii Jacka Rozparovače v hrůzyplném thrilleru Podnájemník. Šedivějící detektiv je na stopě krutého zabijáka, který vraždí prostitutky ze Sunset bulváru ve West Hollywoodu. Zabijákovy bezcitné metody jsou totožné s těmi, které v Londýně v 19. století používal nechvalně proslulý psychopat Jack Rozparovač - mnohonásobný vrah, kterého policie nikdy nedopadla. Aby toho nebylo málo, detektiv při svém pátrání brzy objevuje shodné znaky s vraždami spáchanými ve West Hollywoodu, za které byl už před lety pachatel poslán do vězení. Je možné, že by za mřížemi pykal někdo nevinný?

Režie: David Ondaatje
Hrají a postavy: Alfred Molina (Chandler Manning), Hope Davisová (Ellen), Shane West (Street), Donal Logue (Bunting), Philip Baker Hall (kapitán Smith), Rachael Leigh Cooková (Amanda)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 57 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi AXN 9.12.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська