Film
Převozník

Film Převozník
  Trailer  k filmu Převozník
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Převozník

Vzdal by se všeho, až na svůj prám. Lee Van Cleef jako nesmlouvavý převozník, který čelí krvelačné bandě.
V roce 1870 ohrožuje banda žoldnéřů pohraniční území mezi Arizonou a Mexikem. Pod vedením Remyho, chtivého peněz a neštítícího se vraždy, přepadnou bandité hornické městečko Buc-kskin a zcela je vyloupí. Aby mohli utéci přes řeku, potřebují bandité přívoz Barquera Travise. Remy proto pošle tři muže, aby Travise zajali a přívoz obsadili.

Originální název:

Barquero

Žánr: Western
Režie: Gordon Douglas
Hrají a postavy: Lee Van Cleef (Travis), Warren Oates (Jake Remy Gang Leader), Forrest Tucker (Mountain Phil), Kerwin Mathews (Marquette Remy Gang), Mariette Hartleyová (Anna Hall), Marie Gomezová (Nola Travis' žena)
Země: USA
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 63 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina