Sledovat film Dobrý, zlý a škaredý online

Přehrajte si film Dobrý, zlý a škaredý online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, western Dobrý, zlý a škaredý na !
  Trailer k filmu Dobrý, zlý a škaredý   Sledovat Dobrý, zlý a škaredý online
Žánr:
akční, western
Režie:
Sergio Leone
Hrají a postavy:
Eli Wallach (Tuco), Clint Eastwood (blondýnka), Lee Van Cleef (Angel Eyes), Aldo Giuffre (kapitán alkoholové unie), Luigi Pistilli (otec Pablo Ramirez), Rada Rassimovová (Maria)
Země:
Itálie
Rok výroby:
1966
Popis:
Těžko najdete lepší spaghetti-western!

Stačí pouze na okamžik poodejít od umírajícího muže, který chce přinést vodu, aby neumřel žízní, a on prozradí tajemství, kam ukryl krabici plnou zlata, vašemu soupeři. Měl jste v ho sice v hrsti, ale nezbývá, než ho nechat žít a hledat hřbitov s pokladem společně. padne-li do vojenského zajetí, což se během války Severu proti Jihu stane jednoduše, vstupuje do hry třetí pistolník. Žádný z mužů, toužících po jednom pokladu, tak nepřichází o naději. Alespoň do souboje, podaří-li se zlato najít.
Hodnocení:
88 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski