Sledovat film Pre pár dolárov naviac online

Přehrajte si film Pre pár dolárov naviac online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1134 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, western Pre pár dolárov naviac na !
  Trailer k filmu Pre pár dolárov naviac   Sledovat Pre pár dolárov naviac online
Žánr:
akční, drama, western
Režie:
Sergio Leone
Hrají a postavy:
Clint Eastwood (Monco), Lee Van Cleef (plukovník Douglas Mortimer), Gian Maria Volonté (El Indio), Mario Brega (Nino), Luigi Pistilli (Groggy), Aldo Sambrell (Cuccillo)
Země:
Itálie, Španělsko, Německo, Monako
Rok výroby:
1965
Popis:
Lovec lidí Clint Eastwood se vydává po stopách obávaného zločince El India, který uprchnl z vězení. Jelikož největší banka na Západě je v El Pasu, je více než jasné, že jeho kroky budou směřovat právě tam...

Lovec lidí Mortimer pátrá po hledaném vrahovi Callawayovi. Dopadne ho, vyinkasuje odměnu a vydává se hledat dalšího zločince. Tomu je však na stopě už jiný lovec, Monco, kterému se podaří jej dopadnout i inkasovat vypsanou odměnu. Brzy nato dojde k útěku obávaného lupiče El India z vězení. Monco i Mortimer přijíždějí do El Pasa, kde je největší banka. Oba předpokládají, že se ji El Indio po svém útěku určitě pokusí vykrást. Monco a Mortimer na sebe narazí - a je z toho rvačka. Potom se však dohodnou na partnerství - pokud El India dopadnou, o odměnu se rozdělí. El Indio mezitím loupež skutečně plánuje. Monco se má podle plánu pokusit proniknout do bandy jako jejich kumpán...
Hodnocení:
82 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski