Sledovat film
Pre pár dolárov naviac
online

Film Pre pár dolárov naviac
  Trailer  k filmu Pre pár dolárov naviac
Přehrajte si film Pre pár dolárov naviac HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 523 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Pre pár dolárov naviac

Muž beze jména se vrací. Ale tentokrát má konkurenci: muže v černém.
Tajemný lovec lidí se vydává po stopách obávaného zločince El India, který uprchl z vězení. Na stopě hledanému je ovšem i plukovník Douglas Mortimer, který po jeho dopadení touží ze zcela jiných důvodů než jeho konkurent. Kroky obou protivníků se sejdou v El Pasu, jehož slavnou banku - jak oba předpokládají - se Indio pokusí vyloupit. Je pro dva lovce odměn výhodnější si konkurovat, nebo spojit síly? A mohou si navzájem důvěřovat? Ve hře je milion dolarů..

Originální název:

Per qualche dollaro in piu / For a Few Dollars More

Žánr: Western
Režie: Sergio Leone
Hrají a postavy: Clint Eastwood (Monco), Lee Van Cleef (plukovník Douglas Mortimer), Gian Maria Volonté (El Indio), Mario Brega (Nino), Luigi Pistilli (Groggy), Aldo Sambrell (Cuccillo)
Rok výroby: 1965
Hodnocení: 82 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 10.12.2023 14:55

Recenze filmu Pre pár dolárov naviac:

Bigger, badder, better. No, badder možná ne, ale rozhodně je to velkolepější a výpravnější, s jistější režií a ještě víc nářezovou hudbou. Pro hrst dolarů má lepší scénář, ale zdejší plytkost filmu ani přes nataženou délku neubrala na zábavnosti. Clint Eastwood tentokrát řádí ve společnosti Leea Van Cleefa, skoro každá přestřelka má formu duelu a závěr je opravdu monumentální. Adiós, amigo, uvidíme se u dalšího dílu.
80% Raziel_cz
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina