Sledovat film
Predátoři
online

Film Predátoři
  Trailer k filmu Predátoři Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nová kapitola v dějinách Predátorů.
Robert Rodriguez, režisérský desperádo se stylovým rukopisem, stvořil zbrusu novou kapitolu Predátoří ságy. Přestože režii Predátorů přenechal Nimródu Antalovi, film se natáčel v jeho Troublemaker Studios, aby měl nad svým "dítkem" co nejlepší dohled. Hlavní role se ujal držitel Oscara za film Pianista, herec Adrian Brody, kterého doplňují herci jako Laurence Fishburne, Topher Grace či Alice Braga. Elitní žoldák Royce je unesen na neznámé místo, stejně jako další, zdánlivě náhodně vybraní jedinci. S výjimkou jednoho zneuznaného lékaře se však jedná o nejnebezpečnější zabijáky, žoldáky a odsouzené trestance, kteří byli na toto místo dopraveni pouze pro to, aby se stali živou kořistí pro novou rasu Predátorů. I když by nejraději pozabíjeli jeden druhého, musejí se, pokud chtějí přežít, proti společnému nepříteli spojit. Vedení skupiny se tak ujímá Royce a skutečný boj o přežití začíná...

Režie: Nimród Antal
Hrají a postavy: Adrien Brody (Royce), Topher Grace (Edwin), Alice Bragaová (Isabelle), Walton Goggins (Stans), Oleg Taktarov (Nikolai), Laurence Fishburne (Noland)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 8.10.2022 02:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська