Sledovat film
Cesta do středu Země
online

Film Cesta do středu Země
  Trailer k filmu Cesta do středu Země Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Stejná planeta, jiný svět...
Vizionářský vědec Trevor Anderson, jeho synovec Sean a jejich krásná místní průvodkyně Hannah v průběhu vědecké výpravy na Islandu nečekaně uvíznou v jeskyni, ze které je jediným možným únikem pronikat hlouběji a hlouběji do hlubin Země. Během cesty světem, který lidský zrak nikdy předtím nespatřil, se trojice setká tváři v tvář s nepředstavitelnými postavami, včetně obrovských létajících piraní, světélkujících ptáků a hrozivých dinosaurů z dob dávno minulých. Členové skupiny brzy zjistí, že kolem nich narůstá sopečná aktivita a že musejí nalézt cestu zpět na Zemi dříve, než bude pozdě...

Režie: Eric Brevig
Hrají a postavy: Brendan Fraser (Prof. Trevor Anderson), Josh Hutcherson (Sean Anderson), Anita Briemová (Hannah Ásgeirssonová), Seth Meyers (profesor Alan Kitzens), Jean Michel Paré (Max Anderson), Jane Wheelerová (Elizabeth Andersonová)
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 7.12.2022 16:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська