Sledovat film Poslední skaut online

Přehrajte si film Poslední skaut online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, thriller Poslední skaut na !
  Trailer k filmu Poslední skaut   Sledovat Poslední skaut online
Žánr:
akční, krimi, thriller
Režie:
Tony Scott
Hrají a postavy:
Bruce Willis (Joe Hallenbeck), Damon Wayans (James Alexander Dix), Chelse Fieldová (Sarah Hallenbecková), Chelsea Fieldová (Sarah Hallenbeck), Noble Willingham (Sheldon Marcone), Taylor Negron (Milo)
Země:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Bruce Wilis v nelítostném střetu s fotbalovou mafií v americkém akčním filmu.

Soukromý detektiv Joe Hallenbeck je najat tanečnicí Cory jako tělesná stráž. Příliš se neosvědčí. Cory je v noci na ulici zastřelena neznámými zabijáky a Joe si jen se štěstím zachrání holý život. Spojí se s ním Coryin přítel, černý hráč amerického fotbalu Jimmy Dix, který byl vyřazen zkorumpovaným manažerem Marconem ze svého týmu. Oba muži prohledají Coryin byt a naleznou důkazy o tom, že Marcone podplácel senátora Baynarda, čehož se dívka snažila využít, aby byl Jimmy přijat zpátky do mužstva. Marconeho muži se zmocní Joea..
Hodnocení:
72 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski