Sledovat film Poslední cesta online

Přehrajte si film Poslední cesta HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, vďż˝leďż˝nďż˝, válečný Poslední cesta na HBO!
  Trailer k filmu Poslední cesta   Sledovat Poslední cesta online
Žánr:
drama, vďż˝leďż˝nďż˝, válečný
Režie:
Ross Katz
Hrají a postavy:
Kevin Bacon (LtCol Mike Strobl), Tom Aldredge (Charlie Fitts), Nicholas Art (Nate Strobl), Blanche Bakerová (Chris Phelps), Tom Bloom (námořní kapitán), Guy Boyd (Gary Hargrove)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Dramatický snímek amerického režiséra Rosse Katze byl natočen podle skutečné události, která se stala v roce 2004 v Bagdádu.

Snímek vypráví o smutné pouti podplukovníka Michaela Strobla (Kevin Bacon), který se dobrovolně přihlásil k eskortě mrtvého devatenáctiletého vojáka Chance Phelpse, jenž zahynul při výkonu služby v Bagdádu. Cesta vede z Iráku až do města ve Wyomingu, kde se zesnulý voják narodil. Podplukovník Strobl přebírá rakev na letišti Dover v Delaware a s vojenskými poctami ji doprovází domů do Dubois k Chanceho rodině.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski