Sledovat film
Popel
online

Film Popel
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Křehký lyrický příběh na motivy povídky F. Šrámka.
V rodině profesora, jeho ženy a dcery Pavly se ubytuje gymnaziální student Hanka. Mladík rozvíří už dlouhý čas zatuchlé, studené rodinné prostředí, kde mezi příbuznými nepanují vřelé vztahy. Snaží se dívce ukázat, že má právo na svůj vlastní, radostný, plný život. Její matka je ale poznamenaná vlastními zážitky, nedokáže odpustit svému muži jeho dávnou chybu, ani vlastní dceři dopřát právo na štěstí. Přesto se mladíkovi podaří vyprovokovat v dívce touhu po činu.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Václav Krška
Hrají a postavy: Klára Jerneková (Pavla Havránková), Viktor Preiss (Ludvík Hanka), Vlasta Fabiánová (Havránková), L. Bohác (Havránek), Václav Vydra (Hanka), Oldřich Vízner (studentka)
Scénář: Václav Krška
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT3 16.7.2022 23:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko