Sledovat film
Polnočná omša
online

Film Polnočná omša
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Poslední válečné Vánoce na Slovensku v zimě 1944 byly velice napjaté. Povstání bylo potlačeno, nacisté i jejich přisluhovači zuří, ale všichni tuší, že konec jejich panství se blíží. Zejména navenek vážené maloměšťácké rodiny se snaží přežít pokud možno v závětří, ovšem klid jedné takové rodiny naruší kradmý příchod zbídačeného syna, jenž se účastnil partyzánského hnutí a nyní hledá úkryt. A spolehnout se nelze na nic, dokonce ani farář nectí zpovědní tajemství, jehož prozrazení ohrozí životy nevinných.

Žánr: Drama, Válečný
Hrají a postavy: Hana Meličková (Vilma Kubišová), Jozef Króner (Valentin Kubiš), Margit Baraová (Angela), Ladislav Chudík (Palo), Karol Machata (Marián Kubiš), Emília Vášáryová (zdravotní sestra Katka)
Rok výroby: 1962
Hodnocení: 90 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 1.5.2022 16:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko