Sledovat film Skřivánci na niti online

Přehrajte si film Skřivánci na niti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Skřivánci na niti
  Trailer k filmu Skřivánci na niti   Sledovat Skřivánci na niti online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Jiří Menzel
Hrají a postavy:
Rudolf II. Hrušínský (poručník), Vlastimil Brodský (profesor), Václav Neckář (Pavel Hvězdář), Jitka Zelenohorská (Jitka), Jaroslav Satoranský (Guard Andel), Vladimír Šmeral (ministr)
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Posmutnělá hrabalovská komedie o tom, že ne všichni v padesátých letech podlehli budovatelskému nadšení strany a pracujícího lidu.

Dlouho zakázaná komedie Jiřího Menzela, natočená podle Hrabalova námětu, se odehrává v dobách, kdy buržoazní živly byly převychovávány prací v kladenských ocelárnách. Autoři podnikli zajímavý pokus: dokázali, že i o vážných záležitostech lze vyprávět s humorem a jímavou nadsázkou. Film se vyznačuje skvěle napsanými postavičkami, vtipnými dialogy a břitkým, přesto nesmírně zlidštěným humorem, dokonce i něžnou hravostí.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski