Film Skřivánci na niti

Sledovat film
Skřivánci na niti
online

Přehrajte si film Skřivánci na niti online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1562 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Posmutnělá hrabalovská komedie o tom, že ne všichni v padesátých letech podlehli budovatelskému nadšení strany a pracujícího lidu.
Dlouho zakázaná komedie Jiřího Menzela, natočená podle Hrabalova námětu, se odehrává v dobách, kdy buržoazní živly byly převychovávány prací v kladenských ocelárnách. Autoři podnikli zajímavý pokus: dokázali, že i o vážných záležitostech lze vyprávět s humorem a jímavou nadsázkou. Film se vyznačuje skvěle napsanými postavičkami, vtipnými dialogy a břitkým, přesto nesmírně zlidštěným humorem, dokonce i něžnou hravostí.

Žánr: Drama, Komedie, Romantický
Režie: Jiří Menzel
Hrají a postavy: Rudolf II. Hrušínský (poručník), Vlastimil Brodský (profesor), Václav Neckář (Pavel Hvězdář), Jitka Zelenohorská (Jitka), Jaroslav Satoranský (Guard Andel), Vladimír Šmeral (ministr)
Scénář: Jiří Menzel
Země: Československo
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 78 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko