Film Pobřežní hlídka

Sledovat film
Pobřežní hlídka
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dobrý buchty pořebujou pořádnej pekáč.
Červené plavky a plovák stejné barvy, těla samý sval a šlacha. Vídali jsme je rádi, zvlášť ti, kteří se zrovna topili. Pobřežní hlídka se stala fenoménem a jedním z nejúspěšnějších seriálů v televizní historii. Původní Mitch Buchannon je už sice dávno v důchodu, to ale neznamená, že by lidi i dál nepotřebovali tahat z vody. Ale protože se režie filmového remaku ujal tvůrce Šéfů na zabití Seth Gordon, bylo od počátku jasné, že tvůrci nebudou chtít podruhé vstoupit do stejného oceánu. Asi vás to překvapí, ale nová Pobřežní hlídka je řízná akční komedie, které nejsou svatí ani utopenci.

Žánr: Akční, Komedie
Režie: Seth Gordon
Hrají a postavy: Dwayne Johnson (Mitch Buchannon), Zac Efron (Matt Brody), Priyanka Chopraová (Victoria Leedsová), Alexandra Daddario (Summer Quinnová), Kelly Rohrbach (CJ Parkerová), Ilfenesh Hadera (Stephanie Holdenová)
Scénář: Michael Berk, Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, Jay Scherick, David Ronn, Thomas Lennon
Země: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 55 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko