Sledovat seriál
MacGyver
online

Seriál MacGyver
  Trailer k pořadu MacGyver Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu MacGyver online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1432 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Je to myslící stroj, který ctí pravdu a brání svět před zlými padouchy.
Bývalý tajný agent Angus MacGyver, nyní pracující pro společnost Phoenix Foundation, je specialistou na extrémně náročné úkoly. Spolu se svým nerozlučným přítelem Petem Thorntonem má neomylný čich na hrozící problémy či katastrofy a dokáže se zaplést do jakékoliv nebezpečné situace. Pomáhá lidem v tísni, zachraňuje jejich ohrožené životy, ochraňuje nevinné, zabraňuje globálním pohromám či ekologickým katastrofám, maří zločinné plány zloduchů... To všechno s pomocí fenomenálních znalostí zákonů fyziky a chemie, které dokáže jednoduše, efektivně a prakticky využít v reálném životě tak, že je aplikuje na běžné předměty každodenního života, aby mu pomohli "zázračně" vyřešit nebezpečnou situaci.

Hrají a postavy: Richard Dean Anderson (MacGyver), Dana Elcar (Pete Thornton), Bruce McGill (Jack Dalton), Stephen Chang (Beginning), Elyssa Davalosová (Nikki Carpenter), Michael Des Barres (Murdoc)
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 1987-1989
Hodnocení: 76 %

Seznam epizod

(59) Vyjednávač - sledovat
(60) Špinavá hra - sledovat
(61) Vlčí maska - sledovat
(62) Hajej dadej - sledovat
(63) Ohrožený druh - sledovat
(64) Vražedná nebesa - sledovat
(65) Tajemství Parkerova domu - sledovat
(66) Pokrevní bratři - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko