Sledovat seriál MacGyver online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu MacGyver online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1434 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál MacGyver
  Trailer k pořadu MacGyver   Sledovat MacGyver online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Chuck Bowman
Hrají a postavy:
Richard Dean Anderson (MacGyver), Dana Elcar (Pete Thornton), Teri Hatcherová (Penny Parker), Robert Donner (Benjamin Wintergreen), Michael Des Barres (Murdoc), Max Reimer (Gary Newton)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
1985-1991
Popis:
Je to myslící stroj, který ctí pravdu a brání svět před zlými padouchy.

Bývalý tajný agent Angus MacGyver, nyní pracující pro společnost Phoenix Foundation, je specialistou na extrémně náročné úkoly. Spolu se svým nerozlučným přítelem Petem Thorntonem má neomylný čich na hrozící problémy či katastrofy a dokáže se zaplést do jakékoliv nebezpečné situace. Pomáhá lidem v tísni, zachraňuje jejich ohrožené životy, ochraňuje nevinné, zabraňuje globálním pohromám či ekologickým katastrofám, maří zločinné plány zloduchů... To všechno s pomocí fenomenálních znalostí zákonů fyziky a chemie, které dokáže jednoduše, efektivně a prakticky využít v reálném životě tak, že je aplikuje na běžné předměty každodenního života, aby mu pomohli "zázračně" vyřešit nebezpečnou situaci.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
TV6 TV6 Archív a všechna videa pořadů televize TV6 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko