Sledovat seriál MacGyver online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu MacGyver online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1448 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál MacGyver
  Sledovat MacGyver online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Michael Caffey
Hrají a postavy:
Richard Dean Anderson (MacGyver), Dana Elcar (Pete Thornton), Holly Fieldsová (Jennifer Reiner / Crystal), Gerald Anthony (Snakeskin), Roxanne Reeseová (Cynthia Wilson), Jeff Pomerantz (Police Sgt. Jim Reiner)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
1986-1989
Popis:
Je to myslící stroj, který ctí pravdu a brání svět před zlými padouchy.

Bývalý tajný agent Angus MacGyver, nyní pracující pro společnost Phoenix Foundation, je specialistou na extrémně náročné úkoly. Spolu se svým nerozlučným přítelem Petem Thorntonem má neomylný čich na hrozící problémy či katastrofy a dokáže se zaplést do jakékoliv nebezpečné situace. Pomáhá lidem v tísni, zachraňuje jejich ohrožené životy, ochraňuje nevinné, zabraňuje globálním pohromám či ekologickým katastrofám, maří zločinné plány zloduchů... To všechno s pomocí fenomenálních znalostí zákonů fyziky a chemie, které dokáže jednoduše, efektivně a prakticky využít v reálném životě tak, že je aplikuje na běžné předměty každodenního života, aby mu pomohli "zázračně" vyřešit nebezpečnou situaci.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online
TV6 TV6 Archív a všechna videa pořadů televize TV6 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski