Film Pláž

Sledovat film
Pláž
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Opravdový ráj se může změnit v opravdové peklo!
Být mladý, mít možnost cestovat po světě a užívat si života, to je něco! S příslibem dobrodružství přijíždí do Thajska mladý americký batůžkář Richard. Cestování, jak tvrdí, je hledání zážitků, hledání něčeho nového, zvláštního. V levném hotelu v Bangkoku se Richard seznamuje s mladým francouzským párem - Etiennem a Francoise. Ve stejném hotelu se setkává s pomateným, drogami poznamenaným Daffym, který vypráví Richardovi nepravděpodobný příběh o tajném ostrově, ráji na Zemi s nádhernou pláží neposkvrněnou nájezdy turistů. Druhý den nachází Richard na dveřích připíchnutý cár papíru, kde je Daffym ručně namalovaná mapa tajemného ostrova...

Žánr: Dobrodružný, Drama, Thriller
Režie: Danny Boyle
Hrají a postavy: Leonardo DiCaprio (Richard), Daniel York (Hustler), Patcharawan Patarakijjanon (Hotelový recepční), Virginie Ledoyenová (Françoise), Guillaume Canet (Étienne), Robert Carlyle (Daffy)
Scénář: Alex Garland, John Hodge
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko